top of page

AI na LinkedIn, inovace Newsletterů a odznáčky za aktivitu

Aktualizováno: 16. 4.


Přes prázdniny se na LinkedIn zase objevila řada novinek. Pojďme se na ně spolu podívat...Skupiny


Nově můžete nastavit veřejný status skupiny. To znamená, že nově vidí obsah i nečlenové, kteří mohou příspěvky lajkovat (ale už ne komentovat). Tím se pochopitelně zvýší dosah příspěvků.


I nadále platí, že:

🎯 jen členové vidí ostatní členy

🎯 psát si spolu i nadále mohou pouze členové skupiny (super benefit skupin!!!)

🎯 jen členové mohou ve skupině publikovat

🎯 jen členové mohou přidávat komentáře

🎯 správce může doporučit členům 1 příspěvek týdně

🎯 si nelze stáhnout seznam členů s e-maily

🎯 limit pro členství ve skupinách je 100 skupin / osoba


Spravujete LinkedIn skupinu a chcete zvýšit dosah jejích příspěvků? Chcete Aby ji LinkedIn více ukazoval a nabízel? Získejte status Aktivní skupina. Každý měsíc musíte splnit předepsaný počet příspěvků (10) s alespoň jedním komentářem a počet aktivních přispěvatelů (10). Jinak Vám bude odznak opět odebrán (škoda, že není jako jiné LinkedIn odznaky na 60 dní...).AI články na LinkedIn v CZ v plném proudu


V poslední době jsem vyzkoušela AI Collaborative Article Pages a LinkedIn mě vyzval k přispívání s tím, že když budu šikovná, dostanu odznáček Top Community Voice of LinkedIn na 60 dní. Hurá. A tak se snažím a uvidíme. Ale je to dřina. AI plete místy 🍎 s 🍐. Ale myšlenka rozvíjet určité téma se mi celkem líbí. Dávám tomu tedy šanci. Seznam AI článků, kde byste se mohli také zapojit najdete zde:Pár informací:

  • Každý automaticky sleduje stránky dovedností, které má uvedené na svém profilu (𝐒𝐤𝐢𝐥𝐥𝐬 𝐒𝐡𝐨𝐰𝐜𝐚𝐬𝐞 𝐏𝐚𝐠𝐞 s AI články). A LinkedIn ho může jako odborníka vyzvat k okomentování článku. Další důvod proč uvést na osobních profilech relevantní dovednosti.

  • Můžete si ale vyhledat oblast, která Vás zajímá, i mimo své dovednosti, a začít ji sledovat viz link výše.

  • Vyzkoušela jsem to a přidala komentář k tématu zde https://lnkd.in/eyvytCiG

  • Pokud u něj bude dostatek interakcí - dostanu jako autor odznak Community Top Voice (na 60 dní, když moje aktivity nebudou relevantní nebo nebudu aktivní, bude mi opět odebrán)


🎯Jde o další možnost, jak se profesně lépe přestavit na LinkedIn. Rozšířit počet sledujících a být více vidět. Posílit svou osobní i firemní značku. Inspirovat ostatní.

Zavaleni Newslettery?


Ano, a bude jich i nadále přibývat. Rozkřiklo se, že jsou hodně prima a že dostávají první díl všechna vaše spojení a sledující. A tak dostaly nový fresh layout a LinkedIn zrušil limit jeden na profil a navýšil ho na 5!


Vydávám už přes rok 3 a věřte mi, že 5 jich vydávat opravdu nechcete. Přesto se dá očekávat jejich záplava. Co jsem ale udělala je, že jsem LinkedIn NEWS přesunula z firemního profilu na osobní a zítra vydávám první díl, který osloví všechny mé sledující i spojení tzn. skupinu téměř 20 000 osob.


Co je ještě zajímavé a nové je, že pokud někdo začne odebírat můj newsletter a není z mého okruhu sledujících, automaticky se mezi ně zařadí a začíná sledovat můj profil. Newslettery na LinkedIn miluji!
Všem přeji klidné září a vašim dětem úspěšný start školního roku 🧡15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page