top of page

LinkedIn v jarním kabátku...

Aktualizováno: 28. 6. 2023LinkedIn NEWS


  • Ke sledování firemní stránky už může zvát kdokoliv kohokoliv ze svých spojení.

  • Dovednosti z osobního profilu mají své stránky.

  • Nově můžete posílat osobní pozvánky ke spojení přímo z profilu osoby se zapnutým autorským módem a nemusíte hledat tlačítko k propojení.

  • Máte stránku pro poskytovatele služeb? Tak budete na míle daleko před ostatními a budete moci reagovat na přímé poptávky. Funguje to skvěle a je to super věc! A je už spuštěná v CZ 😎

  • Pokud platíte Recruiter, můžete si na firemních profilech zapnout funkci v záložce "Zájemci". Umožní lidem, kteří mají zájem o práci u Vás, být na "waiting listu".

Detaily k jednotlivým bodům najdete ve skupině Linked Tipy nebo včetně konkrétních doporučení na jejich využití v praxi na Herohero,DUBNOVÝ TIP:


Určitě už všichni používáte plánovače příspěvků a víte, že zaplánované příspěvky už upravit nejdou (jen změnit termín publikace). Co ale řada z vás možná neví je, že zaplánovaný Newsletter nebo článek upravit lze. Máte u něj možnost přesunu zpět do konceptů. Což je prima, nebo ne? :-)Využití AI v osobních profilech a při přípravě textů ke zveřejnění pracovní příležitosti:

  • Placené profily budou mít na osobním profilu tlačítko Enhance your profile. Budete si moci nechat navrhnout vylepšení Profesního představení nebo sekce Informace. (AI navrhne vše dle informací, které o Vás zjistí z ostatních pasáží profilu, ale kde nic není – znáte to -)

  • Budete-li chtít zveřejnit pracovní pozici, můžete si také nechat pomoci s návrhem a pak to jen doladit. Aktuálně to již mají v Indii, USA, Austrálii a jinde daleko od nás, takže si ještě chvilku počkáme.

  • A mnou již několikrát proprané Collaborative Article Pages. Návrh tématu je od AI, ale své postřehy přidávají reální lidé, odborníci oslovení LinkedIn editory.

 

Kvíz

1) Kolik firemních stránek můžete sledovat?

2) Zahrnuje počet sledujících na firemní stránce i jiné firemní stránky, které tu vaši sledují?


Odpovědi

1) sledovat můžete až 1000 firemních účtů

2) ne, firmy, které sledují váš firemní účet nejsou součástí počtu sledujících


Kde získat další informace?


ZDARMA:

Skupina na LinkedIn: Linked tipy | Skupiny | LinkedIn nebo na IG


ZA PENÍZE:

HeroHero Novinka. Nejenom tipy, které si můžete přečíst ve skupině a na IG, ale i postupy, které fungují. Jde o nepřetržitou podporu pro Vás a Váš LinkedIn.


Těším se na Vás ve skupině, v kurzu nebo jen tak ve feedu -)

VeroNIKA Soukupová, průvodce sítí LinkedIn -)

73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page