top of page

Něco málo k feedu na LinkedIn

Nejste spokojení s tím, co Vám LinkedIn předkládá? A co je ve feedu nového?


Začneme tou nespokojeností...


Řada uživatelů LinkedIn si stěžuje na kvalitu příspěvků, které se jim zobrazují v jejich informačním toku (feedu). Proto bych dnes ráda poradila, jak s tím naložit. Jak si vyčistit feed, aby Vám LinkedIn předkládal příspěvky, které Vás zajímají?


➛ propojujte se s relevantními lidmi, ne s každým, kdo Vám pošle pozvánku


➛ když Vás obsah dané osoby nezajímá, pobuřuje apod., ale chcete ji mít v kontaktech - jen vypněte sledování


➛ pokud nechcete danou osobu sledovat a nepotřebujete ji mít v síti - odstraňte si ji ze spojení (stejným způsobem jako když navazujete spojení) - nedozví se to (dokud si toho nevšimne náhodně - bude mít u vás místo 1 nově 2)


➛sledujte relevantní hashtagy, buďte členy relevantních skupin... - protože příspěvky se Vám pak cpou do feedu, pochopitelně...


➛komentujte a lajkujte jen to, co Vás zajímá - jinak dáváte signál Linkedinu, že Vás tito lidé a tyto typy příspěvků zajímají a o to více Vám je bude ukazovat - proto je nesmyslné např. komentovat něčí anketu s tím, že jich máte plné zuby nebo dávat demonstrativně hloupou anketu, protože se Vám to vrátí jako bumerang...Stejně tak když Vás rozčiluje pan X a budete mu to psát do komentáře - Linkedin Vám bude ukazovat jeho další příspěvky...Zkrátka a dobře - sami jste tvůrci obsahu, který na LinkedIn vidíte.


A Vy, co se snažíte obsah tvořit - nenechte se odradit od hledání své cesty na této síti těmi, kteří Vás poučují co patří a co nepatří na tuto síť, která má hodně co nabídnout.


✔ Pokud jste úspěšní a něco se Vám povedlo, klidně se pochlubte.

✔ Hledáte nějaké řešení - zeptejte se.

✔ Chcete se podělit o své zkušenosti - udělejte to.


Nepotřebujete souhlas ani schválení ostatních členů sítě.


A teď novinka: smajlík na LinkedIn


Dočkali jsme se a na přání členů sítě nám LinkedIn přidělil tyrkysového smajlíka. Takže až Vám bude připadat něco k popukání - máte možnost adekvátní reakce :-)


Krásný zbytek dne a hodně úspěchů na LinkedIn!


Mimochodem - vypsala jsem nové termíny programu Průvodce sítí LinkedIn 😉


VeroNIKA

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page