top of page

NEWSLETTER a COMPANY PAGE mají plnou podporuNewslettery mají zelenou


Vydáte-li newsletter z osobního profilu, automaticky Vám nově skočí do sekce Vybrané na první místo a hned sbíráte odběratele a nejenom to. Dosud jste museli přidat na toto místo svůj newsletter manuálně. Pokud ho tam již máte, zůstane na svém místě.

Nově bude pro všechny na LinkedIn i mimo něj snáze vyhledatelný. Když nově někdo vyhledá Vaše jméno, ukáže se mu i Váš newsletter s výzvou k odebírání. Plus můžete pohodlně listovat posledními čísly.

Stejně tak je tomu i u firemních newsletterů. Když vyhledám S-cope nebo Lilearning, hned vidím, jaký daná firmy vydává Newsletter -)

Vypadá to skvěle a výborně Vás to prezentuje.


Přímo na Vašem profilu bude v sekci Zájmy jasně vidět, které Top voices od LinkedIn sledujete a také to, jaké newslettery odebíráte.

Nově si budete také moci naplánovat vydání článků i newsletterů v novém plánovači příspěvků, na který jsme si velice rychle zvykli na osobních i firemních účtech.

Co je také velice zajímavé je nastavení si možnosti, kdo může vaše články a newslettery komentovat. Zda všichni, jenom vaše spojení nebo nikdo (proč by tuto možnost někdo využíval nevím, ale jde to -)

LinkedIn Vám připravil i možnost jak, stejně jako u Vaší osoby, můžete podpořit růst počtu odběratelů s pomocí tlačítka viz obrázek. Tlačítko k odebírání Newsletteru si můžete vložit kamkoliv Vás napadne (emailový podpis, web apod.).
COMPANY PAGES budou více vidět

Firemní stránky dostanou co nevidět možnost vysílat audio události.

Stejně jako osobní účty, tak i firemní stránky již mohou své příspěvky plánovat s pomocí LinkedIn plánovače.

Nově došlo k úpravě jejich layoutu a mohli jste si všimnout, že přibyla sekce Příspěvky zaměstnanců - tak budete s nimi moci snáze pracovat a jak jsem avizovala, budete moci i ty osobní příspěvky zahrnout do sponzorovaného obsahu svých stránek s stránku tak více zviditelnit.

Stejně tak je již možné, aby firemní stránky sledovaly ostatní firemní stránky. To povede opět k jejich větší viditelnosti na síti. Využijte toho!
A závěrem Vás zvu na další z programů k LinkedIn, který bude sice až v dubnu, ale místa mizí. Posílám referenci z lednového běhu a těším se na vás!
17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page