top of page

Prodej na LinkedIn je specifický

Aktualizováno: 2. 8. 2021


Jde o sociální síť, tvoří se zde vazby, buduje důvěra - to je tím


Často se mě lidé ptají, jestli jsou ty placené nástroje nutné a co používám já. A jak se k zakázkám dostávám. Následuje monolog, kdy jim zapáleně vyprávím svou Li-cestu.Zde to zkrátím a přejdu rovnou k věci. Uvědomte si, že abyste zde mohli prodat, musíte se nejdříve spojit s kontaktem, získat si jeho důvěru a k obchodu zde "dospět". Následně vztah udržovat a být na očích. K tomu mám svou specifickou komunikační i obsahovou strategii, kterou si musí každý adaptovat na své vlastní cíle.


Nyní si pojďme říci něco i k placenému Li nástroji Sales Navigator (SN). Já se snažím maximálně vytěžit potenciál LinkedIn, který je zdarma. Z placených nástrojů používám SN, ale říkám:


SALES NAVIGATOR je skvělý nástroj, ale není zdarma, vlastně je celkem drahý, tak ať si na sebe (+++) vydělá!


Ale to může jen, když budeme vědět co s ním a jak. Takže co vlastně umí ve 3 bodech?


 1. Má velice jemné filtry - snáze najdete společnosti nebo osoby, na které cílíte!

 2. Svá vyhledávání si můžete uložit a nastavit si, aby Vám třeba týdně chodily anotace na nové obdobné profily. Můžete pracovat se seznamy, takže si své kontakty můžete třídit tak jak to kdysi umožňoval Li zdarma (ano, bývávalo, tagovala jsem jako vzteklá a jednoho dne mi to Li vše hodil do koše...).

 3. Co se týká práce s kontakty (s leady): můžete si přímo k nim psát poznámky, můžete se podívat kdo Vás může ideálně představit, co kýžený kontakt postoval v poslední době a využít tuto informaci v komunikaci, nastavit si anotace na změnu pozice či firmy nebo i na nové příspěvky...


Zkrátka SN je studnicí informací, které Vám mohou pomoci

 • navázat spojení,

 • mít téma pro komunikaci a

 • dostat se ke kýženému byznysu :-)

Více informací Vám ráda ukážu a předám na školení s tréninkem 8/6/2021 Bookings Checkout | LilearningPřidávám 5 cest, které NEVEDOU k prodeji na LinkedIn

 1. Do Profesního představení napíšu, že jsem Sales manažer/Obchodník/Prodejce, to stačí, nevyužiji potenciálu 220 znaků

 2. Hned do těla pozvánky ke spojení napíšu v 295 znacích co všechno nabízím. Když ne sem, tak hned po propojení do první zprávy.

 3. Profil nechám neúplný, nejzásadnější sekce O mně (2600 znaků) a Dovednosti (max 50) nevyjímaje, fotografie stačí ta od kolegy u zdi v práci a Banner za fotografií – k čemu?

 4. Na komentáře pod mými příspěvky nereaguji, protože na to už vážně nemám čas. Stačí, že tu a tam postuji (1300 znaků/post) o tom, jak skvělé jsou mé produkty.

 5. Zaplatím si automatizaci a každý týden posílám na maximum svých spojení obchodní sdělení do zpráv.

Jděte na to jinak a lépe!


Jsem Vaše LinkedIn trenérka. Jaký je náš LinkedIn plán?

 • Redukce času stráveného samostudiem (je moře informací, ale jen některé jsou pro zásadní)

 • Doplnění výživných informací (ke komunikační i obsahové strategii, Sales Navigatoru, významu silného profilu včetně SSI aj.)

 • Speciálních tipů a triků (automatizace ano či ne a jak)

 • Intenzivní tréning (vše procvičíme!)

 • A pak už se můžete těšit na rostoucí objem (prodeje)
TIP: Když dáte důvod, proč odcházíte z placené verze ten, že je drahá – dostanete 2 měsíce za 50%10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page