top of page

Tak jde čas...

Dnes mám narozeniny a tak bilancuji svou 10 letou cestu na LinkedIn. Řada z Vás si o ni píše, tak ji pojďme v krátkosti projít. Co obnášela, přinesla, a byla snadná a přímá?

Pojďte se se mnou projít mými 10 lety na síti LinkedIn

2012

Založení profilu. První síť, kterou jsem měla. Do té doby žádný FB, IG, ani YT apod.

2013-2014

Vlažná práce s Li pro tehdejšího zaměstnavatele, učení se, nepravidelný obsah.

2015-2019

Intenzivní práce na zviditelnění společnosti na CZ a SK trhu s využitím potenciálu LinkedIn: vyhledávání interim manažerů, klientů, budování company page a produktových stránek, obsah… Tehdy se nejednalo o výhradní akviziční kanál. Cílené a intenzivní rozšiřování mé LinkedIn sítě. Pokusy a omyly na Li.

2020-2021

Návrat ke své profesi a práce na zviditelnění svých 2 značek @S-cope a @Lilearning. LinkedIn se stává mým výhradním akvizičním kanálem. Práce na Li v nejvyšších otáčkách a na denní bázi. Využívání všech nástrojů a synergií s dalšími sítěmi (IG, FB, YT…). Hlavní doménou tvorba obsahu pro cílovou skupinu (newsletter, diskusní pořad Čaj o páté, živá vysílání, posty, články, blogy, správa odborných LinkedIn skupin QualiTea a Linked Tipy). Vše svépomocí včetně webů, grafiky a obsahu. Paralelně práce na rozšiřování sítě. Radikální nárůst poptávek i následných realizací díky LinkedIn.

Koncem roku již ale cítím nutnost zvolnit :-)

2022

Založení S-cope s.r.o. Odklon veškerého obsahu k LinkedIn (novinky, tipy z praxe) do LinkedIn skupiny Linked Tipy. Nadále školím LinkedIn pro firmy i jednotlivce, ale osobní profil ponechám pro S-cope (svou primární profesi). Ustálený obsah: první úterý v měsíci newsletter Aby Audit nebolel s nálezy z auditů ISO (po 3 dílech 3380 odběratelů), vždy kolem 20. v měsíci živé vysílání k ISO 9001. Aktuálně mám 16550 spojení. Síť je z cca 75% má cílová skupina. Mám možnosti zacílení i přes skupiny, které spravuji.

Když to shrnu - nemůžete se mi divit, že jsem si tuto síť zamilovala, protože

  • Nemám ráda "navolávání" klientů

  • Miluji publikační činnost

  • Tato síť má profesní úroveň a lidé se tu chovají slušně

  • Nabízí pestrý obsah, vyberu si a něco se dozvím

  • A potkala jsem zde řadu nových přátel!

Držím palce i Vám! Kdybyste měli nějakou otázku, kdykoliv se ozvěte.


8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page