top of page
IG, WEB a FB-Tak jde čas....png

Zdravím...

Řada klientů se mě ptá na detaily mého působení na síti LinkedIn. Proto jsem je pro Vás sepsala. Klíčové je, že jsem nasbírala cestou řadu cenných zkušeností, o které se ráda dělím ať již v 1-1 sezeních, otevřených školicích programech, ale i firemních školeních připravených na míru klientům. Co tedy obnášela moje cesta na LinkedIn, co mi přináší a s jakým odstupem? A byla snadná a přímá?

  • LinkedIn
  • Instagram

Mých 10 let na LinkedIn

Pojďte se se mnou projít mou cestou na LinkedIn:

 

2012 Založení profilu. První síť, kterou jsem měla. Do té doby žádný FB, IG, ani YT apod.

 

2013-2014 Vlažná práce s Li pro tehdejšího zaměstnavatele, učení se, nepravidelný obsah.

 

2015-2019 Intenzivní práce na zviditelnění společnosti na CZ a SK trhu s využitím potenciálu LinkedIn: vyhledávání interim manažerů, klientů, budování company page a produktových stránek, obsah… Tehdy se nejednalo o výhradní akviziční kanál. Cílené a intenzivní rozšiřování mé LinkedIn sítě. Pokusy a omyly na Li.

 

2020-2021 Návrat ke své profesi a práce na zviditelnění svých 2 značek @S-cope a @Lilearning. LinkedIn se stává mým výhradním akvizičním kanálem. Práce na Li v nejvyšších otáčkách a na denní bázi. Využívání všech nástrojů a synergií s dalšími sítěmi (IG, FB, YT…). Hlavní doménou tvorba obsahu pro cílovou skupinu (newsletter, diskusní pořad Čaj o páté, živá vysílání, posty, články, blogy, správa odborných LinkedIn skupin QualiTea a Linked Tipy). Vše svépomocí včetně webů, grafiky a obsahu. Paralelně práce na rozšiřování sítě. Radikální nárůst poptávek i následných realizací díky LinkedIn. Koncem roku již ale cítím nutnost zvolnit :-)

 

2022: založení s.r.o. Odklon veškerého obsahu k LinkedIn (novinky, tipy z praxe) do LinkedIn skupiny Linked Tipy. Nadále školím LinkedIn pro firmy i jednotlivce, ale osobní profil ponechám pro S-cope (svou primární profesi).  Ustálený obsah: první úterý v měsíci newsletter Aby Audit nebolel s nálezy z auditů ISO (po 3 dílech 3380 odběratelů), vždy kolem 20. v měsíci živé vysílání k ISO 9001. 16550 spojení. Síť z cca 75% má cílová skupina. Možnost zacílení i přes skupiny, které spravuji.

2024: firma S-cope roste a má známou značku. Firemní company page má více než 3000 sledujících. Osobní profil již přes 20 300 sledujících a stále roste -) Jsem stále hodně aktivní a přispívám každý týden několikrát, minimálně 3x na osobní profil a 2x na firemní profil. Stejně tak do skupin. Newsletteru se také daří a má více než 4500 odběratelů. Vysílám každý měsíc živě na LinkedIn se zajímavými hosty. Přidávám platformu Herohero a Instagram.

 

 

Když to shrnu - nemůžete se mi divit, že jsem si tuto síť zamilovala, protože

  • Nemám ráda "navolávání" klientů

  • Miluji publikační činnost

  • Tato síť má profesní úroveň a lidé se tu chovají slušně

  • Nabízí pestrý obsah, vyberu si a něco se dozvím

  • A potkala jsem zde řadu nových přátel!

 

Držím palce i Vám! Kdybyste měli nějakou otázku, kdykoliv se ozvěte.

Kontakt

Těším se na naši spolupráci!

Máte dotazy? Ozvěte se!

+420 603 171 017

bottom of page