top of page

Novinky v srpnu

Co se chystá na LinkedIn a co už nám nabíhá? V poslední době je toho nad hlavu, proto přináším další inspiraci...Ozdobte svou stránku služeb

Víte, že máte možnost nastavit si service page s ohodnocením Vašich služeb? Tak nově už můžete připojovat i média - obrázky, videa, linky:Měli bychom mít i možnost připnout si svou company page. Zatím se mi to nepovedlo.


Špatný obrázek u webu?

A pak Thumbnail obrázek k vašemu webu nebo jinému odkazu v sekci Vybrané! Zde postup:


Novinka

Již brzy budou moci na company page zvát svá spojení všichni zaměstnanci, kteří jsou k ní navázáni, nikoliv jen správci. Toto se mi líbí velmi, neb nebude potřeba dělat na nějakou dobu z ostatních zaměstnanců fiktivně správce a pak jim brát práva (ano, chytrému napověz 😉


Srovnejte se s konkurencí

Toto je jen tip, máme to již dlouho, ale...
Feed

Novinkou je možnost přidat externí link k obrázku či videu, které nahrajete do svých postů. Doufám, že dosahy budou lepší než u klasických externích odkazů (když nahrajete link na svůj blog na webu např.). To ukáže čas. Ale předpokládám to.

A na co se opravdu těším je nový formát carousel příspěvků. Už nebudeme muset obcházet je přes PDF a nahrajeme rovnou obrázky -) Viděla jsem a vypadá to skvěle.


Zprávy

Co je starší, ale dobré je nastavit si zprávu ve své nepřítomnosti. Nastavíte si datum od do a text. Každému, kdo Vám na LinkedIn napíše pak přijde Vaše zpráva. Znáte to.


Nově budete moci nastavit automatickou uvítací zprávu, která bude rozeslána všem Vašim novým spojením. Toto určitě vyzkouším.

Audio event

Zkoušela jsem a super. Zde najdete POSTUP

A tady si můžete poslechnout první audio event v CZ na téma LinkedIn, který jsem pro Vás připravila na 30/8: ZDE


Networking

Nově máte možnost vyhledávat v bezplatné verzi i mezi sledujícími dané osoby. Budete to využívat však v praxi? Osobně používám klíčová slova, obory, pozice. Tato možnost pro mě není přínosná. 


Mějte se prima a kdybyste měli zájem si rozšířit obzory, nabízím možnost setkat se na:

  1. individuálních 1-1 konzultací

  2. programu / startuje v září / listopadu a pak zase až v lednu

  3. firemních školení na míru

Těším se příště a materiály zdarma zde


32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page